לקוחות מוסדיים

ב-FIRSTINDEX אנו מאמינים שההתמקדות בלקוח היא המפתח להמשך ההצלחה, אנו מספקים את השילוב הטוב ביותר של מוצרים ושירותים, כמו גם גישה נוחה, ביטחון ושקיפות, דבר המאפשר ללקוחות שלנו לממש את הפוטנציאל של ההשקעה שלהם.

בFIRSTINDEX אנו מקבלים בברכה מנהלי תיקי לקוחות, שזקוקים למערכת חזקה ויציבה ולסביבה אוטומטית לחלוטין, כדי לנהל את הכספים של לקוחותיהם. וככאלה, אנו מציעים את תוכנת ניהול הלקוחות למנהלי התיקים.

ניהול הקצאת חשבונות מנוהלים (MAAM)

ל FIRSTINDEX פתרונות מסחר למנהלי תיקי לקוחות,FIRSTINDEX מציעה למנהלי תיקים שמבינים את השוק, כמו גם את צורכי הלקוחות שלהם, מודולים רלוונטיים וגישה לשווקים. זאת, כדי לתמוך באסטרטגיות ההשקעה האישיות שלהם, באמצעות שותפות עם FIRSTINDEX, מנהלי התיקים יכולים להשיג את יעדי ההשקעה שלהם.

MAAM ACCOUNTS הוא הכלי של FIRSTINDEX, שמאפשר למנהלי תיקי הלקוחות לנהל את ההשקעות של לקוחותיהם.
MAAM מספק גישה למכשירי מסחר רבים דרך הממשק שלנו, המותאם אישית והמשולב במלואו לתוך פלטפורמות המסחר MetaTrader 4.
טכנולוגיה זו מאפשרת לחשבון מאסטר אחד לסחור בו זמנית בכמה חשבונות של לקוחות (חשבונות Slave), החשבון הראשי ישקף את האיזון, את ההון ואת הרווחיות הכולל, הזמין בחשבונות ה-Slave.

MAAM מבוסס על מערכת הקצאת מסחר שמבטיחה מחיר ביצוע זהה לכל הלקוחות, עסקאות שבוצעו בחשבון הראשי מפוצלות באופן אוטומטי בין חשבונות ה-Slave, תלוי במרווח הזמין (תהליך ההקצאה), אפשר להציב הוראות על חשבונות ה-Slave רק על ידי חשבון MAAM' העסקאות וההוראות מוצגות באופן מידי בחשבונות ה-Slave.

יתרונותיו של MAAM ACCOUNT

  • מגוון רחב של מכשירי מסחר זמינים במט"ח, מדדים וסחורות.
  • כלי הקצאה גמיש המאפשר הקצאה יחסית לחשבונות של הלקוחות.
  • חבילת דיווח מקיפה למנהלי התיקים ולקוחותיהם.
  • תמחור בזמן אמת ונתוני שוק.
  • כלים לניהול סיכונים.
  • גישה בזמן אמת להוראות ולפוזיציות של לקוחותיך.