מטה טריידר 4 - First Index

מערכות מסחר Meta Trader

FIRSTINDEX מאפשרת לסוחרים ומנהלי תיקים חיבור ישיר של חשבון המסחר לתוכנת מטה טרייד 4 (Meta Trader) הפלטפורמה ניתנת ללא תשלום.

מטה טרייד הינה מערכת מסחר פופולארית פשוטה וקלה לתפעול, המתחברת לחשבונות המסחר ובאמצעותה ניתן לנהל את מכלול פעילות המסחר. המערכת מאפשרת מסחר פשוט ונוח לכל הסוחרים מקצוענים כמו למתחילים. היא מאפשרת לנהל מספר חשבונות מסחר במקביל (חשבון מאסטר), ניתן לעצב ולשנות את מבנה הפלטפורמה בהתאם לסגנון המסחר האישי של הסוחר.

תכונות

באמצעות מטה מטה טרייד 4 תוכל לסחור ולנהל את חשבון המסחר שלך.

הצבת הוראות שלך במספר לחיצות עם מהירות ביצוע גבוהה השתמש בהגדרת "ONE CLICK TRADING"

מספר גרפים, בו זמנית, ללא הגבלה, עם ציטוטים בזמן אמת

הוראות שוק והוראות ממתינות לפוזיציות לונג ושורט

חדשות כלכליות און ליין

מסחר מיני-לוט ומיקרו-לוט

דוחות מסחר משולבים

היסטוריית נתונים ובדיקת אסטרטגיות

התראות מחיר וסטופ נגרר

מסחר זמין נייד, טאבלט

פלטפורמה רב לשונית – למעלה מ-21 שפות זמינות

כלים

הכלים שיעזרו לכם לסחור בבדרך הבטוחה והיעילה ביותר

Market Watch

אפשרות צפייה בכל החוזים בהם אתה סוחר, והצגתם בהתאם לצרכיך והעדפותיך. גישה וניהול מהיר של גרפים והוראות: גרור באמצעות העכבר כל חוזה ושחרר בלוח העבודה בכדי לפתוח גרף חדש או להחליף את הגרף של החוזה הנוכחי.

באפשרותך אף להגדיר את מספר החוזים על ידי יצירת רשימת מעקב משלך, להוראות מפורטות יש לבדוק את סעיף ניהול החשבון ב-FAQs.

Navigator – ניווט

גישה ישירה ומהירה לכל חשבונות המסחר שלך. גרור ושחרר אינדיקאטורים expert advisors היישר אל תוך הגרף עצמו, במטה טרייד 4 ישנם מעל ל- 50 אינדיקאטורים מובנים, עם זאת, בנוסף, במידה ואתה זקוק לאינדיקאטור נוספים שאינם נמצאים בתוכנה תוכל למצוא אותם ועוד מאות אחרים בקהילת MQL.

ניתוח טכני

מטה טרייד 4 מציעה שפע של אינדיקאטורים טכניים, אלגוריתמים וקודים שונים להטמעה במערכת. שלל גרפים באיכות גבוהה, מגוון עצום של אינדיקאטורים שונים במגוון חלונות תרשים ומסגרות לטווחי הזמן השונים, ביצוע וניהול עסקאות מסחר ישירות מגרף המחירים ועוד.

מסחר באמצעות הנייד

מטה טרייד 4 זמינה לשימוש באמצעות אפליקציות פשוטות ונוחות המותאמות לאנדרואיד ואייפון. אפליקציות המסחר מאפשרות גישה ישירה לחשבון המסחר ולתכונות החשובות במערכת, וכמובן מסחר בפועל וניהול חשבון המסחר בכל מקום בו אתה נמצא. אתה מוזמן לנסות בעצמך את כל התכונות של הפלטפורמות והאפליקציות השונות.

מטה טרייד 4 בעבור Mac

ישנם שני פתרונות פשוטים המאפשרים לסחור באמצעות מטה טרייד 5\4 במערכת ההפעלה Mac OS.

מסחר באמצעות VPS

באמצעות התקנת שרת ווירטואלי פרטי שלנו על ה-MAC שלך, אתה יכול לארח את השרת הייעודי שלך בסביבה מאובטחת ולקבל גישה לגרסאות מותקנות מראש של שני סוגי המטה טרייד 4 ו-5, לפרטים פנה אל אחד מנציגי השירות שלנו.

MetaQuotes על Mac OS

MetaQuotes, המפתחת של מטה טרייד 5\4, ממליצה על Emulator שנקרא Wine. התוכנה קלה להתקנה וניתנת ללא תשלום, יישום פשוט שנקרא PlayOnMac, מאפשר התקנה של MT4 במערכת ההפעלה Mac OS שלך.

להורדת המדריך להתקנת מטה טריידר על מחשבי מקינטוש

לחץ להורדה

הורדת מערכת למחשב האישי

FIRSTINDEX

מספקת ללקוחותיה כלים טכנולוגיים ייחודיים אשר מאפשרים להגדיל את פוטנציאל היכולות של פלטפורמת המטה טרייד 4 ולשפר את ביצועיה. נסה עכשיו חשבון דמו והיווכח בעצמך בשלל היתרונות שיש לפלטפורמת המטה טרייד 4 להציע.

לחץ להורדה

הורדת המדריך למחשב

לחץ להורדה